Video Toolbox (1.0.3) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Description
az: İzahat

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Download
az: Yüklə

en: Search
az: Axtarış

en: None
az: Yoxdur

en: Save
az: Saxla

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Visibility
az: Görünüş

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Basic
az: Əsas

en: Tools
az: Alətlər

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Reference
az: Istinad

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında
