Video Toolbox (1.0.3) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Disable
bn: অকার্যকর

en: Download
bn: ডাউনলোড

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: None
bn: একটিও নয়

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Format
bn: ফরম্যাট

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: About
bn: সম্পর্কে
