Video Toolbox (1.0.3) - en to bo translation catalogue (21 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Search
bo: འཚོལ

en: None
bo: མེད།

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Visibility
bo: མངོན་སྟངས

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Basic
bo: སྤྱི་བཏང

en: Attributes
bo: མཚན་ཉིད

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད
