Video Toolbox (1.0.3) - en to da translation catalogue (25 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Private
da: Privat

en: Description
da: Beskrivelse

en: Public
da: Offentlig

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: Download
da: Hent

en: Search
da: Søg

en: None
da: Ingen

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: User
da: Bruger

en: Visibility
da: Synlighed

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Basic
da: Grundlæggende

en: Attributes
da: Attributter

en: Tools
da: Værktøjer

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Machine name
da: Internt navn

en: About
da: Om

en: Allowed extensions
da: Tilladte udvidelser

en: folder
da: mappe

en: Administer settings
da: Administrér indstillinger
