Video Toolbox (1.0.3) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Description
eo: Priskribo

en: Download
eo: Elŝutu

en: Search
eo: Serĉu

en: None
eo: Neniu

en: Link
eo: Ligilo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Visibility
eo: Videbleco
