Video Toolbox (1.0.3) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Private
et: Privaatne

en: Description
et: Kirjeldus

en: Public
et: Avalik

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Download
et: Allalaadimine

en: Search
et: Otsing

en: None
et: Puudub

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Format
et: Vorming

en: User
et: Kasutaja

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Basic
et: Lihtne

en: Attributes
et: Omadused

en: Tools
et: Tööriistad

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Reference
et: Viide

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: folder
et: kaust

en: Administer settings
et: Seadistuste haldus
