Video Toolbox (1.0.3) - en to eu translation catalogue (23 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Private
eu: Pribatua

en: Description
eu: Azalpena

en: Public
eu: Publikoa

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Download
eu: Deskargatu

en: Search
eu: Bilatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Link
eu: Esteka

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Format
eu: Formatua

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Visibility
eu: Ikusgarritasuna

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Basic
eu: Basikoa

en: Tools
eu: Tresnak

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz
