Video Toolbox (1.0.3) - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Private
fi: Yksityinen

en: Description
fi: Kuvaus

en: Public
fi: Julkinen

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Download
fi: Lataa

en: Search
fi: Etsi

en: None
fi: Ei mitään

en: Link
fi: Linkki

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Format
fi: Muoto

en: User
fi: Käyttäjä

en: Visibility
fi: Näkyvyys

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Basic
fi: Perusasetukset

en: Attributes
fi: Ominaisuudet

en: Tools
fi: Työkalut

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Reference
fi: Viittaus

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Allowed extensions
fi: Sallitut laajennukset

en: Administer settings
fi: Ylläpidä asetuksia
