Video Toolbox (1.0.3) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Disable
fil: Pahintuin

en: Search
fil: Hanapin

en: Save
fil: Pangalagaan
