Video Toolbox (1.0.3) - en to hi translation catalogue (26 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Submit
hi: जमा करें

en: Private
hi: व्यक्तिगत

en: Description
hi: उल्लेख

en: Public
hi: सार्वजनिक

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Disable
hi: असक्रीय करें

en: Download
hi: डाउनलोड

en: Search
hi: खोज

en: None
hi: कोई नहीं

en: Link
hi: कड़ी

en: Label
hi: लेबल

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Format
hi: प्रारूप

en: ID
hi: आईडी

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Visibility
hi: दर्शनीयता

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Basic
hi: सामान्य

en: Attributes
hi: गुण

en: Tools
hi: उपकरण

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Reference
hi: संदर्भ

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: About
hi: के बारे में
