Video Toolbox (1.0.3) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Description
is: Lýsing

en: Public
is: Almenn

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: Download
is: Hala niður

en: Search
is: Leit

en: None
is: Engin

en: Link
is: Hlekkur

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Format
is: Stílsnið

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: Visibility
is: Sýnileiki

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Basic
is: Einfalt

en: Tools
is: Tól

en: About
is: Um
