Video Toolbox (1.0.3) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Private
kk: Жеке

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Download
kk: Жүктеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Visibility
kk: Көріну
