Video Toolbox (1.0.3) - en to sk translation catalogue (26 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Private
sk: Súkromné

en: Description
sk: Popis

en: Public
sk: Verejné

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Download
sk: Prevziať

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: Link
sk: Odkaz

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Format
sk: Formát

en: User
sk: Používateľ

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Basic
sk: Základné

en: Attributes
sk: Atribúty

en: Tools
sk: Nástroje

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Reference
sk: Referencia

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: allowed
sk: povolené
