Video Toolbox (1.0.3) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Description
sl: Opis

en: Download
sl: Prenesi

en: Search
sl: Išči

en: None
sl: Brez

en: Link
sl: Povezava

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Format
sl: Oblika

en: User
sl: Uporabnik

en: Visibility
sl: Vidljivost

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Basic
sl: Osnovno

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu
