Video Toolbox (1.0.3) - en to tr translation catalogue (26 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Private
tr: Özel

en: Description
tr: Açıklama

en: Public
tr: Açık

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Download
tr: İndir

en: Search
tr: Ara

en: None
tr: Hiçbiri

en: Link
tr: Bağlantı

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: Format
tr: Biçim

en: User
tr: Kullanıcı

en: Visibility
tr: Görünürlük

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Basic
tr: Temel

en: Attributes
tr: Nitelikler

en: Tools
tr: Araçlar

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Reference
tr: Kaynak

en: Machine name
tr: Makine adı

en: About
tr: Hakkında

en: Administer settings
tr: Ayarları yönet
