Video Toolbox (1.0.2) - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Private
ja: プライベート

en: Description
ja: 説明

en: Public
ja: パブリック

en: Enable
ja: 有効

en: Disable
ja: 無効

en: Download
ja: ダウンロード

en: Search
ja: 検索

en: Link
ja: リンク

en: Save
ja: 保存

en: Format
ja: フォーマット

en: User
ja: ユーザー

en: Visibility
ja: 閲覧の制限

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Tools
ja: ツール

en: Reference
ja: 参照

en: About
ja: アバウト

en: Allowed extensions
ja: 許可された拡張機能

en: folder
ja: フォルダー

en: Administer settings
ja: 管理者設定
