Video Toolbox (1.0.2) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Private
ku: تایبەت

en: Description
ku: دەربارە

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Download
ku: داگرتن

en: Search
ku: گەڕان

en: Link
ku: بەستەر

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Format
ku: فۆرمات

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Visibility
ku: بینایی

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Tools
ku: ئامرازەکان

en: About
ku: دەربارە
