Video Background (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Value
az: Qiymət

en: Description
az: İzahat

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: Loop
az: Döngə

en: Position
az: Vəzifə

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma
