Video Background (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: User interface
de: Benutzeroberfläche

en: Value
de: Wert

en: Description
de: Beschreibung

en: Settings
de: Einstellungen

en: True
de: Wahr

en: False
de: Falsch

en: Example
de: Beispiel

en: Loop
de: Schleife

en: Visibility settings
de: Sichtbarkeitseinstellungen

en: Examples
de: Beispiele

en: Autoplay
de: Automatisch abspielen

en: 1.0
de: 1,0

en: Muted
de: Stummgeschaltet
