Video Background (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Value
et: Väärtus

en: Description
et: Kirjeldus

en: Settings
et: Seaded

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Volume
et: Maht

en: Loop
et: Silmus

en: Position
et: Asukoht

en: Visibility settings
et: Nähtavuse seaded

en: Examples
et: Näited

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: Muted
et: Vaigistatud
