Video Background (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Value
gl: Valor

en: Description
gl: Descrición

en: Settings
gl: Axustes

en: True
gl: Verdadeiro

en: False
gl: Falso

en: Example
gl: Exemplo

en: Loop
gl: Bucle

en: Position
gl: Posición

en: Visibility settings
gl: Configuración da visibilidade

en: Examples
gl: Exemplos

en: Autoplay
gl: Reproducción automática
