Video Background (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Value
he: ערך

en: Description
he: תיאור

en: Settings
he: הגדרות

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: Loop
he: בלופ

en: Position
he: מיקום

en: Visibility settings
he: הגדרות ניראוּת

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית
