Video Background (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Value
hy: Արժեք

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: True
hy: Ճիշտ

en: False
hy: Սխալ
