Video Background (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Value
id: Nilai

en: Description
id: Deskripsi

en: Settings
id: Pengaturan

en: True
id: Benar

en: False
id: Salah

en: Example
id: Contoh

en: Loop
id: Pengulangan

en: Position
id: Posisi

en: Visibility settings
id: Pengaturan visibilitas

en: Examples
id: Contoh

en: Autoplay
id: Putar otomatis

en: Muted
id: Meredam
