Video Background (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Description
ka: აღწერა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Position
ka: პოციზია
