Video Background (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Value
nl: Waarde

en: Description
nl: Beschrijving

en: Settings
nl: Instellingen

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Loop
nl: Lus

en: Position
nl: Positie

en: Visibility settings
nl: Zichtbaarheidsinstellingen

en: Examples
nl: Voorbeelden

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: 1.0
nl: 1,0

en: Muted
nl: Gedempt
