Video Background (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: User interface
pt: Interface de usuário

en: Value
pt: Valor

en: Description
pt: Descrição

en: Settings
pt: Configurações

en: True
pt: Verdadeiro

en: False
pt: Falso

en: Example
pt: Exemplo

en: Loop
pt: Laço

en: Position
pt: Posição

en: Visibility settings
pt: Configurações de visibilidade

en: Examples
pt: Exemplos

en: Autoplay
pt: Tocar automaticamente

en: 1.0
pt: 1,0

en: Muted
pt: Silenciado
