Video Background (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Value
ro: Valoare

en: Description
ro: Descriere

en: Settings
ro: Setări

en: True
ro: Adevărat

en: False
ro: Fals

en: Volume
ro: Volum

en: Example
ro: Exemplu

en: Loop
ro: Buclă

en: Position
ro: Poziție

en: Visibility settings
ro: Setări vizibilitate

en: Examples
ro: Exemple
