Video Background (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Value
sv: Värde

en: Description
sv: Beskrivning

en: Settings
sv: Inställningar

en: True
sv: Sant

en: False
sv: Falskt

en: Volume
sv: Volym

en: Example
sv: Exempel

en: Visibility settings
sv: Inställningar för synlighet

en: Examples
sv: Exempel
