Video Background (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ta: பயனர் இடைமுகப்பு

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: True
ta: சரி

en: False
ta: தவறு

en: Position
ta: இடம்

en: Autoplay
ta: தானியங்கு
