Video Background (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Description
ug: بايانى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Volume
ug: ئاۋاز

en: Loop
ug: دەۋرىي
