Video Background (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Value
da: Værdi

en: Description
da: Beskrivelse

en: Settings
da: Indstillinger

en: True
da: Sandt

en: False
da: Falsk

en: Volume
da: Mængde

en: Example
da: Eksempel

en: Position
da: Placering

en: Visibility settings
da: Indstillinger for synlighed

en: Examples
da: Eksempler

en: Muted
da: Dæmpet
