Video Background (8.x-1.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Value
eo: Valoro

en: Description
eo: Priskribo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Position
eo: Loko

en: Examples
eo: Ekzemploj
