Video Background (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Value
fa: مقدار

en: Description
fa: شرح

en: Settings
fa: تنظیمات

en: True
fa: صحیح

en: False
fa: غلط

en: Loop
fa: حلقه

en: Position
fa: موقعیت

en: Visibility settings
fa: تنظیمات وضعیت نمایش

en: Examples
fa: مثال‌ها
