Video Background (8.x-1.1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: True
my: အမှန်

en: False
my: အမှား

en: Example
my: ဥပမာ

en: Examples
my: ဥပမာများ
