Video Background (8.x-1.2) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Value
ca: Valor

en: Description
ca: Descripció

en: Settings
ca: Paràmetres

en: True
ca: Cert

en: False
ca: Fals

en: Volume
ca: Volum

en: Example
ca: Exemple

en: Loop
ca: Bucle

en: Position
ca: Posició

en: Visibility settings
ca: Opcions de visualització

en: Examples
ca: Exemples

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica
