Video Background (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Value
fi: Arvo

en: Description
fi: Kuvaus

en: Settings
fi: Asetukset

en: True
fi: Tosi

en: False
fi: Epätosi

en: Example
fi: Esimerkki

en: Loop
fi: Kierros

en: Position
fi: Sijoitus

en: Visibility settings
fi: Näkyvyysasetukset

en: Examples
fi: Esimerkit

en: Example values:
fi: Esimerkkejä:
