Video Background (8.x-1.2) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Value
is: Gildi

en: Description
is: Lýsing

en: Settings
is: Stillingar

en: True
is: Rétt

en: False
is: Rangt

en: Position
is: Staðsetning

en: Examples
is: Dæmi
