Video Background (8.x-1.2) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Value
ja: 値

en: Description
ja: 説明

en: Settings
ja: 設定

en: True
ja: TRUE

en: False
ja: FALSE

en: Volume
ja: ボリューム

en: Example
ja: 例

en: Loop
ja: ループ

en: Position
ja: ポジション

en: Visibility settings
ja: 表示の設定

en: Examples
ja: 例

en: Autoplay
ja: 自動再生

en: Muted
ja: ミュート
