Video Background (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Value
lt: Reikšmė

en: Description
lt: Aprašymas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Loop
lt: Ciklas

en: Position
lt: Pozicija

en: Visibility settings
lt: Matomumo nuostatos

en: Examples
lt: Pavyzdžiai
