Video Background (8.x-1.2) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Value
te: విలువ

en: Description
te: వివరణ

en: Settings
te: అమరికలు

en: True
te: సత్యం

en: False
te: అసత్యం

en: Position
te: స్థానం
