Video Background (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Value
fr: Valeur

en: Settings
fr: Paramètres

en: True
fr: Vrai

en: False
fr: Faux

en: Example
fr: Exemple

en: Loop
fr: Boucle

en: Visibility settings
fr: Paramètres de visibilité

en: Examples
fr: Exemples

en: Autoplay
fr: Lecture automatique

en: Background-color
fr: Couleur de fond

en: Muted
fr: Muet

en: Resizing
fr: Redimensionnement
