Video Background (8.x-1.2) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Value
hu: Érték

en: Description
hu: Leírás

en: Settings
hu: Beállítások

en: True
hu: Igaz

en: False
hu: Hamis

en: Volume
hu: Mennyiség

en: Example
hu: Példa

en: Loop
hu: Ismétlés

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Visibility settings
hu: Láthatósági beállítások

en: Examples
hu: Példák

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Muted
hu: Némított
