Video Background (8.x-1.2) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Value
vi: Giá trị

en: Description
vi: Mô tả

en: Settings
vi: Thiết lập

en: True
vi: Đúng

en: False
vi: Sai

en: Volume
vi: Thể tích

en: Example
vi: Ví dụ

en: Loop
vi: Lặp

en: Position
vi: Vị trí

en: Visibility settings
vi: Các thiết lập hiển thị

en: Examples
vi: Ví dụ

en: Autoplay
vi: Tự động phát
