Video.js (HTML5 Video Player) (8.x-1.0) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Not found
no: Ikke funnet

en: Width
no: Bredde

en: Height
no: Høyde

en: Autoplay
no: Spill av automatisk

en: Preload
no: Forhåndslasting

en: Muted
no: Lyd av
