Video.js (HTML5 Video Player) (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Loop
nl: Lus

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Show controls
nl: Bedieningselementen tonen

en: Preload
nl: Vooraf laden

en: Muted
nl: Gedempt

en: , autoplaying
nl: , automatisch spelen
