Video.js (HTML5 Video Player) (8.x-2.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Not found
ar: غير موجود

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Media
ar: ميديا

en: Loop
ar: حلقة

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي
