Video.js (HTML5 Video Player) (8.x-2.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Not found
he: לא נמצא

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Media
he: מדיה

en: Loop
he: בלופ

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית
