Video.js (HTML5 Video Player) (8.x-2.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Media
lv: Multivide

en: Loop
lv: Cilpa

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana
