Video.js (HTML5 Video Player) (8.x-2.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Not found
oc: Pas trobat

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Media
oc: Mèdia

en: Loop
oc: Bocla
